MOSER Undercut Men

d173680.jpg
Trend şekil: Undercut Men 2018

Her değişik stilde ortaya çıkan ve akıllı renk efektleri içeren, Undercut kesim, iki yıl önce kabul gören moda kesimlerden biriydi; ancak o dönem geçti.Wahl şimdi bu tarzın yepyeni bir yorumunu sergiliyor.

Above all, when creating his masculine trend haircuts, Anthony Galifot uses the right tools. The tools of choice for the new Undercut Men 2018 style were the classic Moser ChromStyle Pro clipper, Moser T-CUT for specialist detail and contours and the professional Moser Mobile Shaver.

Uluslararası üne sahip stilist Anthony Galifot ile işbirliği yapan Wahl, bu stili temelde iki şey ile tanımlıyor: hassasiyet ve stil duygusu. Belirgin konturlar, ayrıntılı ve mükemmel çalışılmış geçişler ve üst kısımdaki doğal yumuşak doku, tüm farkı yaratıyor. Bu kesim dilediğiniz gibi ve ruh halinize göre değişik stillerde kullanılabilir: bugün sert ve şık bir beyefendi görünümü, yarın üstte hareket ve hacimli, cesur bir motorcu stili. Erkeksi trend saç kesimlerini yaratırken Anthony Galifot doğru aletleri kullanıyor. Yeni Undercut Men 2018 stili için tercih edilen aletler, klasik Moser ChromStyle Pro saç kesme aleti, özel detay ve konturlar için Moser T-CUT ve profesyonel Moser Mobil Tıraş Makinesi idi.

Katkıda Bulunanlar:

galifot.png
Saç: Anthony Galifot
Instagram: @anthonygalifot

laurent tonder.jpg
Makyaj: Laurent Tonder
Instagram: @laurenttonder
stephan deneuvelaere.jpg
Fotoğraf: Stephan Deneuvalaere
Instagram: @dundeephotos
Web: Dundee-photos