Schneidsatze head2.jpg

Bıçak fark yaratır

Mükemmel Kesim Gücü

Üretimin başladığı 1962 yılından bu yana, MOSER bıçak setleri manuel olarak taşlanmaktaydı - çok fazla deneyim ve hassas görsel değerlendirme gerektiren bir işlem. Günümüzde ise bu işlem bilgisayar kontrollü makineler tarafından yapılmaktadır. Sonuç daha da mükemmel: Yenilikçi üretim teknolojileri sayesinde, Alman yüksek performanslı çeliğinden yapılan özenle taşlanmış, paslanmaz çelik tam metal bıçak setleri eşsiz kesme performansları sağlamaktadır. Pek çok farklı üretim sürecinden geçen bıçaklar % 100 son muayeneden geçer.
Bıçak setleri, her MOSER saç kesme makinesinin kalbidir. Almanya'da yapılır.

MOSER bıçak setlerini bu kadar özel kılan nedir?

Tüm yüksek kaliteli MOSER kablosuz / elektrikle çalışan saç kesme makineleri, Magic Blade profesyonel paslanmaz çelik tam metal bıçak setiyle donatılmıştır. Bu hassas taşlanmış çabuk çıkarılabilen bıçak setleri Alman yapımıdır ve aşağıdaki işlevlerle donatılmıştır.
easy clean  1 .png
Kolay Temizlik
Basit temizleme sağlayan sofistike işlem.
quickchange.png
Hızlı değişim
Bıçak seti yerine sıkıca vidalanmamıştır. Amacı, bıçak setinin kolay çıkarılması, hızlı değişimi ve kolayca temizlenebilmesidir.
moser schneidsaetze variable 1.png
Değişken
Bıçak setine entegre edilmiş, patentli kesme uzunluğu ayarı 0,7-3 mm.
cool touch.png
Soğuk Dokunuş
Soğutma olukları ısıyı dağıtır ve ciltte yatıştırıcı bir serinlik hissi sağlar.
sharo and soft.png
Sharp’n’Soft
Jilet keskinliğinde kesme kenarları, tam bir kesim elde edilmesini sağlar ve ek cilalama işlemi sayesinde, cilt üzerinde süper yumuşak etki yaratır.
easy slide.png
Kaygan
Bıçak seti, optimum geometrisi ve özel sihirli yüzeyi sayesinde, saçta pürüzsüz bir şekilde kayar.
long life.png
Uzun Ömür
Hassas çapraz kaplama, minimum aşınma ve uzun kullanım ömrü sağlar.
Lütfen bıçak setinizi düzenli olarak temizlemeyi ve yağlamayı unutmayınız. Bu işlem, bıçak setinin kullanım ömrünü arttırır. İpuçlarını, bakımipuçlarında bulabilirsiniz.