Made in Germany.jpg

Felsefe

SAÇ TEKNOLOJİSİ
Profesyonel saç şekillendirme ve hayvan tüy kesme aletlerinin önde gelen üreticilerinden biri olarak edindiğimiz 75 yılı aşkın bilgi birikimimiz, bizi bugün olduğumuz şey haline getirdi. Dünyanın ilk saç şekillendirme cihazının icadından en son lityum iyon teknolojisi ve büyüleyici tasarıma sahip yüksek teknolojili ürünlere kadar, bugün dünyanın her yerinden milyonlarca insana ilham veriyor ve onları memnun ediyoruz.
Teknik yenilikler ve sürekli ürün geliştirme çalışmaları ile, herkese mükemmel saç şekillendirme için optimum aleti sağlamayı hedefliyor, dünyanın her yerinden uzmanlarla birlikte çalışıyoruz.
Ürünlerimiz, saç şekillendirmeye olan gerçek tutkuyu canlandırıyor. Saç kesme işlemini basitleştiriyor ancak aynı zamanda saç kesme aleti ile alışılmadık, modern çalışmalar sunarak, her saç kesiminin başarılı ve eşsiz bir deneyim olmasını sağlıyoruz.

MADE IN GERMANY
Wahl GmbH, üstün kaliteli Alman yapımı ürünleri ile Black Forest bölgesine kendini adamıştır. %90'ı, 100'den fazla farklı ülkeye ihraç edilen ürünleri moda olmaya devam etmektedir. 
Wahl GmbH, global bir şirket olan Wahl Clipper Corporation'ın (ABD) bir yan kuruluşudur ve bu benzersiz pozisyon, çok sayıda güçlü ortağın desteğine güvenebileceği ve sonuç olarak bu sektördeki lider üreticilerden ve uzmanlardan biri olduğu anlamına gelir.