Yasal Uyarı

Wahl GmbH
Villinger Straße 4
78112 St. Georgen
Germany

Tel.: +49 7725 4940 -0
Fax: +49 7725 4940 -145
Email: info@wahlgmbh.com
Internet: www.wahlgmbh.com

Yönetici Direktörler
Jörg Burger
Gökhan Yilmaz

Veri Koruma Memuru
Norbert Gaulocher
Certificate: DSB-TÜV®-A43-411306-2010
Am Erlenbach 2
88662 Überlingen
datenschutz@wahlgmbh.com

Kayıtlı Şirket Adresi : St. Georgen
District court (Amtsgericht): Freiburg i.Br.
Commercial register: HRB 602147
VAT ID: DE 234657079

Online-Konzeption/Gestaltung
Wahl GmbH


Programlama
brain at work Gesellschaft für Kommunikation mit Neuen Medien mbH

YASAL BİLGİLENDİRME
1- İçerik Sorumluluğu
Hizmet sağlayıcılar olarak, Paragraf 7, Bölüm 1'e göre bu web sitelerinin kendi içeriklerinden sorumluyuz. 1 Alman Telemedia Yasası (TMG). Bununla birlikte, Paragraf 8 ila 10 Alman Telemedia Yasası'na (TMG) göre, hizmet sağlayıcılar gönderilen veya saklanan bilgileri kalıcı olarak izlemek veya yasadışı faaliyetleri gösteren delilleri aramakla yükümlü değildir.
Bilginin kaldırılması ya da yeniden kullanılmayan bilgilerin kullanılmasının engellenmesi ile ilgili yasal yükümlülükler. Bu durumda, sorumluluk sadece belirli bir yasa ihlali hakkında bilgi verildiğinde mümkündür. Yasadışı içerikler hakkında bilgi sahibi olduğumuz anda derhal kaldırılacaktır.

2- Bağlantıların (Linkler) Sorumluluğu
Teklifimiz harici üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerir. Bu web sitelerinin içeriği üzerinde hiçbir etkimiz yoktur, bu nedenle bu içerikleri garanti edemeyiz. Bağlantılı web sitelerinin sağlayıcıları veya yöneticileri her zaman kendi içeriklerinden sorumludur.
Bağlantı verilen web siteleri, bağlantının kurulması sırasında olası yasa ihlallerine karşı kontrol edilmiştir. Bağlantı sırasında geçersiz içerik tespit edilmedi. Bağlantı verilen web sitelerinin içeriğinin sürekli olarak izlenmesi, bir yasa ihlali olduğuna dair makul göstergeler olmadan yapılamaz. Yasadışı bağlantılar, bunlar hakkında bilgi sahibi olduğumuz anda derhal kaldırılacaktır.

3- Telif Hakkı
Bu web sitelerinde sağlayıcılar tarafından yayınlanan içerik ve derlemeler Alman telif hakkı yasalarına tabidir. Çoğaltma, düzenleme, dağıtım ve telif hakkı yasasının kapsamı dışındaki herhangi bir türün kullanımı, yazarın veya gönderenin yazılı iznini gerektirir. Bu web sitelerinin indirilmesine ve kopyalanmasına yalnızca özel kullanım için izin verilir.

İçerik sahibinin izni olmadan içeriğimizin ticari kullanımı yasaktır.

Bu web sitelerindeki içerik sağlayıcıdan gelmediği sürece üçüncü tarafların telif hakkı yasalarına uyulur. Üçüncü tarafların bu siteye katkıları bu şekilde belirtilmiştir. Bununla birlikte, herhangi bir telif hakkı yasası ihlali fark ederseniz, lütfen bizi bilgilendirin. Bu tür içerikler derhal kaldırılacaktır.

TELİF HAKKI © 2014 WAHL GMBH. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.