Yeni: MOSER Li+Pro2

Yeni: Yüksek hız performansına sahip Li + Pro2 Smart saç kesme aleti

The smart Moser hair clipper is available now: LiPro2
The smart Moser hair clipper is available now!
Yeni Li + Pro2 ile Wahl, kuaför pazarına yenilikçi bir cihaz serisi sunuyor. Önceki pilli Li + Pro'nun gelişmiş versiyonu olarak, yüksek kaliteli Li + Pro² saç kesme aleti ve Li + Pro² mini kontur düzeltme aletinden oluşan yeni premium ürün serisi, fütüristik bir tasarıma, yeni matlaştırılmış bir yüzey kaplamasına ve iyileştirilmiş özelliklere sahip. Moser Li + Pro2 saç kesme makinesinin entegre Akıllı Ekranı, yeni bir standart getiriyor çünkü bu özellik cihazın kullanımını çok daha kolay hale getirerek kullanıcıların, pil kapasitesi, mevcut hız ayarı veya yağ ve temizlik bildirimleri gibi her an önemli olan şeyleri takip etmesini sağlıyor.

Her iki cihaz da üç farklı hız ayarına sahip ve bireysel müşteri ve saç gereksinimlerine göre uyarlanabiliyor. Örneğin, en düşük hız, özellikle sessiz ve hassas müşteriler için ideal iken, standart ayarın bilinen yüksek performansı veya en yüksek hızın ekstra gücü, asi saçlarda bile mükemmel kesim sonuçlarının elde edilmesini sağlar. Ek olarak, metal gövde rengi, bu profesyonel cihazlara yüksek kaliteli bir görünüm veriyor. Ayrıca, yumuşak dokusu ve dengeli bir ağırlık dağılımı sayesinde kullanımları çok hoş. Almanya’da geliştirilen ve üretilen Li + Pro2 serisi, profesyonel Li-ion teknolojisi (hafıza etkisiz) ile donatılmıştır. Saç kesme aleti, 160 dakikaya varan etkileyici çalışma süresi ile etkileyicidir ve düzeltme aletinin çalışma süresi de 90 dakikadır. İşlemci kontrollü motor sayesinde, pil gücü azaldığında bile kesme gücü sabit kalır. Diğer bir avantaj, yalnızca 80 dakika (düzeltme aleti için 30 dakika) süren hızlı şarj fonksiyonudur. Ortalamanın üzerindeki kullanım seviyelerinde bile, Li + Pro²'yi salonunuzda güvenilir bir ortak yapar. Ek olarak, kablosuz cihazlar kolaylıkla elektrikle çalıştırılabilir.

Hassas taşlanmış, karbon kaplı Elmas Bıçak paslanmaz çelik bıçak seti, kesme aletini kullanırken en hassas, doğru geçişlere izin verir ve mükemmel kesme sonuçlarını garanti eder. Ayrıca yıkanabilir ve tamamen paslanmazdır. Diamond Blade ayrıca son derece yüksek bir sertlik derecesine sahiptir ve geleneksel standart bıçak setlerinden 40 kat daha uzun kullanım ömrü sağlar. Hızlı bıçak değiştirme sistemi, başka özelliklere sahip bıçak setlerine hızlı ve kolay geçişe izin verir ve kullanıcının yaratıcılığını özgürleştirir. LiPro² mini düzeltme aleti de Elmas profesyonel bıçak setine sahiptir ve mükemmel, farklı konturları garanti eder. Farklı ek taraklar, şarj standı, cihaz yağı, temizleme fırçası ve elektrik kablosu ürünlere dahildir.