1400'ünüz sahte mi?

1400 spotting fakes moser cover photo.jpg

Yalnızca orijinali kabul edin.

Dünyada 40 milyon adet satılan MOSER 1400, en çok satan ürünümüz. Dünyanın her yerinden insanlar 1400'ü kullanıyor ve seviyor. Bu şaşırtıcı değil - çünkü cihaz o kadar güvenilir ki bazen bir nesilden diğerine aktarılıyor.

Satılan bu kadar çok ürüne karşılık, MOSER 1400'ün çok fazla kopyalanması şaşırtıcı değil. Bu durum piyasayı birçok sahte ürünle dolduruyor ve satın alan müşterilerin hayal kırıklığı yaşamasına ve zarara uğramasına sebep veriyor. Sahte ürünlerin önüne geçebilmek, Çin'deki ve başka yerlerdeki sahte ürün imalatçılarının işlerini zorlaştırmak ve müşterilerimizin 1400'lerinin gerçek olduğundan emin olmalarını sağlamak için bir çok adım attık.

Bu önlemleri bu blog makalesinde sunuyoruz.

Alışveriş yaparken gözlerinizi dört açın.

LOGO1400.jpg
To make things easy for you, here is a list of all MOSER 1400 variants that feature the imprinted logo:

Sahte bir MOSER 1400'ü tespit etmenin en basit yöntemi, en üst gövdedeki yeni baskılı logodur. Eskiden pürüzsüz bir yüzeyin olduğu yerde artık görsel ve dokunsal kontrol yapabileceğiniz, yüksek kaliteli bir MOSER logo baskısı bulabilirsiniz.

MOSER logosunu tüm klasik parlak 1400 modellerinde bulabilirsiniz. Yeni satın aldığınız saç kesme makinenizde baskılı bir logo yoksa, sahte olduğunun kusursuz bir kanıtıdır. (Bu logo "high-gloss" versiyonlar ve yeni ürün tedarik edilen bayiler için geçerlidir.)

Baskılı logoya sahip tüm MOSER 1400 çeşitlerinin bir listesini burada bulabilirsiniz:

Doğrulama Kodu

Tüm yeni Moser 1400 ve 1411 modelleri artık ürüne has bir doğrulama koduna sahip. Bunun anlamı, üretim tesisimizden sevk edilen her MOSER 1400'ün benzersiz bir "parmak izi" var demek. Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi, kod gövdenin alt tarafına lazerle işlenmiştir. MOSER 1400'ünüzün orijinal mi yoksa sahte mi olduğundan emin değilseniz doğrulama kodunu websitemizdenkontrol edebilirsiniz.

Kişisel kodunuz veritabanımızda görünüyorsa, orijinal bir MOSER 1400 sahibi olduğunuzdan emin olabilirsiniz. MOSER 1400'ünüzün doğrulama kodu yoksa, bunun iki nedeni olabilir:

1) Makineniz daha eski bir modeldir. Doğrulama kodunu gövde altına Ocak 2019 itibarı ile yazmaya başladık.

2) Cihazınız MOSER tarafından üretilmediğinden kod eksik. Bu, cihazınızın sahte olduğu anlamına gelir.

MOSER 1400 veya MOSER 1411'inizin bir doğrulama kodu yoksa ve gerçekliğinden şüphe ediyorsanız, manuel kontrol talep edebilirsiniz. Bunu yapmak için lütfen şu bağlantıyı kullanın: Beni manuel orijinallik kontrolüne götürün
code 1400.jpg

MOSER 1400 hakkında daha fazla bilgi edinin

Devices Mockup.png
MOSER 1400, çarpıcı tasarımı, olağanüstü performansı ve Alman üretimi keskinliği sayesinde saç kesme makineleri arasında küresel bir başarı hikayesi haline geldi. 1962'den beri 100'den fazla ülkede 40 milyondan fazla satıldı!

Sürdürülebilirlik ve ünlü "Black Forest"/Almanya üretimi keskinliği, pek çok insanın bugün neredeyse 30 yıl önce olduğu gibi görünen MOSER 1400'e güvenmesine neden oldu. İçerdiği teknoloji ise her zaman en son teknolojinin güncel durumunu yansıtır. Yeni üretim teknolojilerine yapılan önemli yatırım, yüksek derecede ürün ve işlem  uzmanlığı sağlar.

MOSER 1400 hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? Ürünlerin arka plan bilgisi, tarihçesi ve ürün felsefesi için lütfen 1400 websitemizi ziyaret edin.