Moser'den Boxer Crop

PORTRAIT BOXER CROP.jpg
Moser kentselleşiyor - 2019'da erkekler için yeni bir trend - Boxer Crop

2019'da erkekler için trendlerden biri, önceleri erkeksi görünümü temsil eden bir saç stilinde olacak: Boxer Crop. Bugün bu stilin modern bir yorumu, uluslararası trend belirleyiciler tarafından "günün tarzı" olarak sunuluyor.

Nasıl göründüklerini önemseyen erkekler, bu klasiğin yeni kentsel versiyonuna bayılıyor. Klasik, erkeksi tarzlar arka planda kalıyor. Kendine güvenen modern erkekler, kendi tarzlarını vurgulayan yaratıcı bileşenlere ve ayrıntılara güveniyor.

Yeni ‹Yaratıcı Saç Kesme Aletleri ile Kesim› seminerler serisinde sunulan, "Moser kentselleşiyor" trend koleksiyonunun bir parçası olarak, Boxer Crop kesimi sunuyor. Bu saç kesiminin çarpıcı özelliği, saçın çok kısa tutulduğu alt alan. Boyun bölgesinde ve yanlarda saç, modern bir solmaya benzer şekilde neredeyse tamamen tıraş ediliyor.

Kesimin doğru etkisi, hassas konturlara ve temiz geçişlere bağlı olduğundan keskinlik anahtardır. Kısaltma, düzeltme ve şekillendirme için 2018'de Red Dot Ödülü kazanan yeni nesil saç kesme aleti, Moser GenioPro kullanıldı.

Boxer Crop'un mükemmel hatları için T-Cut kullanıldı. Ekstra geniş T-Bıçakkonu keskinlik olduğunda fark yaratır. Ancak erkekler için bu yeni görünümün odak noktası en üstteki saçtır. Başın arkasında daha kısa olan saç, başın önüne doğru uzar ve alında çok kısalmış bir saç ile sona erer. Başın üst kısmındaki saçın mükemmel dokusu özellikle dikkat çekicidir. Burada da yenilikçi bir alet kullanıldı: Farklı kesme efektleri sayesinde saça mükemmel yapı ve doku sağlayan Moser All-in-One Blade . GenioPro dahil Moser'in mevcut tüm kablosuz saç kesme makinelerine takılabilir. Son kat ve temiz tıraşlı kısımlar için ise Moser Mobile Shaver kullanılmıştır.

Katkıda Bulunanlar:

enes dogan moser artistitc team.jpg
Saç: Enes Dogan
Instagram: @enesdogan_de
Web: Schee
vaios robos moser artistic team .jpg
Saç: Vaios Robos
Instagram: @vaiosrobos
Web: Flying Scissor
chris mattick moser wahl artistic team.jpg
Saç: Chris Mattick
Instagram: @chrismattickhair
Web: Chris Mattick
seda jane.jpg
Makyaj: Seda Yüksel
Instagram: @sedajanemakeupartist

cem van kay.jpg
Stilist: Cem Van Key
Instagram: @cemvankay
imanuel bosch.jpg
Model: Imanuel Bosch
Instagram: @imanuelbosch