Almanya'nın 2019
inovasyon liderleri

Wahl GmbH, Yönetim ve Pazar Bilgileri Enstitüsü F.A.Z tarafından Almanya'nın 2019 yenilik liderlerinden biri olarak seçildi. St. Georgen, Kara Orman’daki köklü şirket, WAHL Clipper Corporation ABD'nin bir yan kuruluşudur. Hem Moser hem de Ermila marka saç kesme makinelerinin geliştirildiği ve üretildiği şirkette 240 kişi çalışmaktadır. Moser saç kesme aletleri, 70 yılı aşkın süredir üstün kalite, yenilik ve hassasiyetle özdeşleşmiştir. Moser Profiline markası, Wahl'ın Almanya'nın önde gelen inovasyon şirketleri analizinde üstün gelmesini sağlamada, temel bir rol oynadı. Bu başarı her şeyden önce en son teknolojilere, son derece gelişmiş fonksiyonlara, ergonomiye, öncü ürün tasarımına, üstün performansa ve üstün kalite standardına atfedilebilir. Yine de her saç kesme makinesinin en önemli özelliği hassas bilenmiş bıçak setidir. Almanya'da üretilen Moser bıçaklarının keskinliği ve dayanıklılığı tartışılmazdır. Yılın en yenilikçi Alman şirketlerinden biri olarak öne çıkan Wahl, Alman saç kozmetiği pazarında standardı belirliyor. Şirket yöneticisi Jörg Burger “Wahl'da yenilik tam 100 yıl önce kurucumuz Leo J. Wahl'ın ilk elektrikli saç kesme makinesinin patentini almasıyla başladı. Bu patent o dönemde tüm endüstrinin çehresini değiştirdi - ve bugüne kadarki çabalarımızda hala uğraştığımız şey bu, ”diye açıklama yaptı. “Güçlü Moser markamızla kuaförlük pazarının ön safındayız ve buna bağlı olarak gelecekteki trendleri ve teknolojileri araştırıyoruz. Bunun her zerre çabaya değer olduğu, bu inovasyon ödülü de dahil olmak üzere aldığımız çok sayıda ürün ödülü ve onurundan açıkça anlaşılıyor. En önemli önceliğimiz; ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli ürün teknolojilerini optimize ettiğimizi ve her yenilikle salondaki günlerini iyileştirmeye çalıştığımızı fark eden sadık müşterilerimizin güvenidir ”diye ekledi Jörg Burger.
Innovationsfuhrer 2019.jpg
"Yenilik - Sizin için yapıldı. Kara Orman'da icat edildi! "
Bu büyük inovasyon ödülünü almamızı sağlayarak, Moser ve ermila markaları ile sektörde daha görünür hale gelmemize vesile olan aynı zamanda F.A.Z.. Enstitüsüne teşekkür ederiz. Ödüllendirme paneli, LiPro2 ve Chrom2Style kesme aletleri için sunduğumuz iki yıllık ek garanti süresi, kısa süreli, üretim merkezimizde verdiğimiz onarım ve bakım hizmeti, kuaförler için organize ettiğimiz seminerler gibi yenilikçi Kara Orman markalarının sunduğu kapsamlı hizmetten de etkilendi. Sonuç olarak, bu ödül, Wahl'ın müşterilerinin ihtiyaçlarına büyük önem ve öncelik verdiğinin açık bir kanıtıdır. "Yenilik - Sizin için üretildi. Kara Orman'da icat edildi!" anlayışımıza uygun olarak, Kara Orman merkezli inovasyon liderinin birçok yeni ürünü yolda.
Birinci sınıf teknik ve araştırma uzmanları sayesinde yüksek teknoloji ürünü cihazlar ve öncü teknolojiler.
“Yenilik cesaretten kaynaklanır! Cesaret, tüm şirketin bir yeniliğin arkasında durmasını gerektiren ve aynı zamanda birinci sınıf uzmanlar gerektiren bir faktördür. Baden-Württemberg'de küresel pazar liderleri ile son derece sağlam endüstrilerden faydalanıyoruz ve sonuç olarak kapsamlı bilgi ve deneyime sahip uzmanlara daha fazla erişimin keyfini çıkarıyoruz. Üniversitelere ve araştırma merkezlerine olan yakınlığımız, aynı zamanda yüksek nitelikli çalışanlara erişim sağlıyor ”dedi yönetici Stephen Gunson. “Bizim için yenilik aynı zamanda yeni yaklaşımlara ve kavramlara açık olmak anlamına geliyor, bu yüzden üniversiteler, kuaför dernekleri ve şirket dışından uzmanlarla çeşitli alanlarda işbirliği yapıyoruz. Uzman bilgisini bir araya getirme ve sinerjilerden yararlanma arzumuzla, tedarikçi seçimimiz de, yenilikçi bir yaklaşım için belirleyicidir ”dedi Gunson.