YENİ: Neo & NeoLiner Black

New! Now also in a classy black design: Neo & Neo Liner
New! Now also in a classy black design: Neo & Neo Liner
Sadece kesim - Moser'in yeni, şık Neo ve Neoliner saç kesme aletlerinin arkasındaki temel dayanak budur. Fütüristik parlak siyah tasarımı, etkileyici teknolojisi ve şık marka profili ile bu yeni saç kesme makinesi serisi, özellikle yeni nesil kuaförlerin yanı sıra yaratıcı beyinleri hedefliyor.
Kullanıcılar yalnızca cihazın olağanüstü performansından değil, aynı zamanda uygun fiyatından da etkilenecekler. Yeni Neo serisi, profesyonel bir saç kesme makinesinden bekleyeceğiniz tüm özellikleri bir araya getirdiğinden, artık sınırlı bütçeye sahip çıraklar ve kalfalar kaliteden ödün vermek zorunda değiller: mükemmel kesme performansı, güvenilirlik, akıllı tasarım ve uzun hizmet ömrü.

Profesyonel cihazlar, birinci sınıf kaliteye ek olarak, şaşırtıcı özellikleriyle de etkileyici: Neo saç kesme makinesi, her zaman mükemmel kesme performanslarını garanti eden ve ultra hassas saç kesimi sağlayan profesyonel Magic Blade paslanmaz çelik bıçak setine sahip. 0,7 ila 3 mm'lik entegre kesme uzunluğu ayarına sahip ve özel üretim teknolojisi sayesinde cilt üzerinde özellikle yumuşak. Entegre LED şarj göstergesinin yanı sıra 90 dakikaya kadar pilli çalışma süresi ve hem pil hem de elektrikle çalışabilmesiyle artı puan alıyor. Hafif ve ergonomik ince tasarımı sayesinde, kullanımı oldukça rahat. Ön tarafta bulunan çalıştırma düğmesi, bakmaya gerek olmadan, sezgisel çalışma için ekstra tutus hissi sağlamak üzere özel olarak tasarlandı. Eşlik eden Neoliner kontur düzeltme aleti, kesme performansını bozmayan 100 dakikalık güvenilir çalışma süresi ile etkileyici. "Ağabeyi" Neo gibi, Neoliner da pil ya da elektrikle çalışabiliyor ve entegre LED şarj göstergesine sahip.

Thanks to its low weight and ergonomic, slim design, the appliance is especially light and comfortable to handle. The operating button on the front was specially designed to provide extra grip for even more intuitive work. The accompanying Neoliner contour trimmer impresses with its reliable running time of 100 minutes that does not impair the cutting performance. Like its “big brother” the Neo, the Neoliner also has combined battery/mains operation and an integrated LED charge indicator.

Yalnızca 130 gram ağırlığındaki Neoliner ultra hafiftir ve şık ve özellikle ergonomik şekli sayesinde rahat kullanım açısından harika bir seçimdir. Küçük bıçak seti, kulak çevresi gibi ulaşılması zor yerlerde bile hatların kusursuz bir şekilde tanımlanmasını sağlarken, sakal kılları göz açıp kapayıncaya kadar düzeltilebilir.

Taşıma çantası, ek taraklar, şarj kablosu, temizleme fırçası ve cihaz bakım yağı dahildir. Her iki profesyonel cihaz da ayrı olarak satın alınabilir. Genç, yaratıcı beyinler artık gerçekten hedefi vurabilir!