pixie cut thumb1.jpg

MOSER'den Pixie Kesim - Adım Adım

Pixie Kesim hakkında
pixie cut Gerate.jpg
Kullanana bir tavır katan, klasik ama gerçek bir moda ifadesi: Pixie kesim! Bir yandan, kısa saç kesimlerinin en değişkenidir; öte yandan, zarif ve bakımlı görünmesi için sık aralıklarla düzenli olarak rötuşlanması gerekir. Şiddetli hatlarına rağmen, bu kesim çok kadınsı, hatta baskın görünebilir. Michelle Williams ve Katy Perry gibi ünlüler bu görünümü uzun zaman önce keşfettiler ve kırmızı halıda diğerlerinin arasından sıyrıldılar.

Katkıda Bulunanlar:
• Saç: Chris Mattick
• Fotoğraf: Philipp Röger

Ürünler:
Genio Pro
ChroMini Pro
Ceraline
1.jpg
1. Başın tepesinde üç zig-zag tutam oluşturun.
2.jpg
2. Parmak üstünden makine ile kesim - Başın arkasındaki kafa şeklini takip ederek, dönerek tutamlayarak, saçın tepesindeki uzunluğu belirlginleştirin.
3.jpg
3. Parmak üstünden makine ile kesim - İkinci zig-zag tutamı, kademeli olarak artan katlarla tepe bölgesi ve başın üstündeki saçlarla birleştirin.
4.jpg
4. Hepsi Bir Arada bıçağı/ All-in-One Blade  Genio Pro alete takın ve üçüncü zig-zag bölümüne dokulu bir perçem uygulayın.
5.jpg
5. Tarak üzerinden makine yöntemi ile uzun saçları kısaltın. Başın üstünden, kontura doğru sivrilterek gittikçe kısaltarak kesin.
6.jpg
6. Kontura kademeli bir sivri geçiş oluşturmak için kuru saç üzerinde 12 veya 6 mm tarak aparatı kullanın.
7.jpg
7.  ChroMini Pro ile kontura son rötuşları yapın.
8.jpg
8. Kuru saçta, başın tepesinde Hepsi Bir Arada Bıçağı/ All-in-One Blade kullanarak, saçın büyüme yönüne doğru çalışın.
9.jpg
CERA LINE düzleştirici ile (saçın kalitesi ve kalınlığına göre 190 derece), saçı büyüme yönüne doğru, pürüzsüz bir şekilde düzleştirin. Saçı şekillendirmek için uygun şekillendirme ürünleri kullanın.
Pixie Kesim
2464-head
2464-desc
2463-head
2463-desc