edgy pixie.moser thumb1.jpg

Keskin Kenarlı Pixie - Adım Adım

Keskin Kenarlı Pixie hakkında
Gerate Edgy Pixie.jpg
Tavır, otorite ve güç - pixie kesimi kendine güvenle özdeştir ve en yaratıcı kısa saç stillerinden biridir. Neden? Çünkü bu tarz kolayca değiştirilebilir: Bugün Rock-and-roll esintili ve vahşi, yarın klasik ve zarif, ertesi gün uçları nazikçe şekillendirdiğinizde kentsel bir tarz elde edebilirsiniz. Bu kesimin yaratıcılığının sınırı yoktur ve kullanıcısı pixie kesimi kişisel tercihine göre şekillendirebilir. Ancak profesyonel bir kesim hayati önem taşır çünkü görünümün gerçekten parlamasının tek yolu budur.

Katkıda Bulunanlar:

• Saç: Enes Dogan, Chris Mattick & Vaios Robos
• HuM: Seda Yüksel
• Stilist: Cemre VanKay
• Fotoğraf: Moritz Schmieg / Marc Bremer

Ürünler:
Chrom2Style
ChroMini Pro
All-in-One
Moser Ceraline
1.jpg
1. Chrom2Style kullanarak boyun bölgesini eşit şekilde kısaltın.
2.jpg
2. 12 mm'den 6 mm'ye kadar olan ek tarağı kullanarak, tepedeki saçlarla kademeli bir geçiş (inceltme) oluşturun. Tarak üstünden kesim tekniğini kullanarak, başın üst tarafını yanlarla nazikçe harmanlayın ve uçları şekillendirin.
3.jpg
3. Saçı yatay tutamlara ayırın, başın şeklini takip ederek, tarakla kesim tekniği ile tepedeki saçları kesin. Ayrıca, nokta kesim tekniğini kullanarak üst saça doku verin ve hafif bir kat ekleyin.
4.jpg
4. Hepsi Bir Arada All-in-One Blade bıçakları Chrome2Style aletine takın ve dokulu bir kahkül kesin. Bu alanları yanlara doğru birleştirin ve ayrıca kahkül uçlarını kesin.
5.jpg
5. ChroMini Pro kullanarak, konturları hassas bir şekilde belirginleştirin ve boyunda kalan saçları temizleyin.
7.jpg
7. CeraLine düzleştirici ile (saçın kalitesi ve kalınlığına bağlı olarak 180 derece) saçın büyüme yönüne doğru tepedeki saçları düzleştirin. Saçın geri kalanına şekillendirme ürünleri ile şekil verin.
Edgy Pixie
2369-head
2369-desc
2367-head
2367-desc
2366-head
2366-desc
2368-head
2368-desc