longhair volume cut thumb1.jpg

MOSER'den Hacimli Kesim Adım Adım

Hacimli Kesim hakkında
longhair volume cut Gerate.jpg
Doğal veya eğlenceli, düz ya da hacimli uzun saçlar harika bir görünüm verir. Ancak uzun saçlar biraz daha fazla bakım ve en önemlisi doğru kesim gerektirir. Aksi takdirde, aşağıya doğru sarkar ve genellikle donuk ve sıkıcı görünür. Doğru kesim, hacim, dolgun ve hareketli saçların anahtarıdır. Wahl, uluslararası üne sahip saç stilisti Anthony Galifot ile işbirliği yaparak, uzun saçlar için tamamen yeni bir kesim modeli geliştirdi. Çekim sırasında, ödüllü Moser Genio Pro saç kesme aletini ve yenilikçi Hepsi Bir Arada Bıçağı kullanarak, uzun saçlar için zarafet ve Fransız şıklığını mükemmel bir şekilde yansıtan büyüleyici bir kesim yarattı. Yenilikçi Genio Pro saç kesme aleti, belirgin kesime ek olarak, mükemmel saç dokusu oluşturan yeni kesim ve kat verme tekniklerine olanak tanıyor. Bu, saça anında mükemmel bir şekil vermeyi sağlarken, uzun saçın hacmini şekillendirmek, kullanıcı açısından çok fazla çaba gerektirmiyor.

Katkıda Bulunanlar:
• Saç: Anthony Galifot
• Fotoğraf: Stephan Deneuvelaere

Ürünler:
Genio Pro
Titancurl
All-in-One
Ventus
1.jpg
1. Saçın tepesini klasik bir şekilde tutamlara ayırın. Başın arkasındaki tüm saçı eşit uzunukta kesin.
2.jpg
2.Hepsi Bir Arada bıçakları / All-in-One-Blade , Genio Pro alete ekleyin ve doku moduna ayarlayın. Ardından alt uzunlukları nazikçe yumuşatın.
3.jpg
3. Üst kısımdaki saçı 90 derecelik bir açıyla yukarı kaldırın ve Genio Pro'yu kullanarak yaklaşık 2-3 cm eşit şekilde kısaltın.
4.jpg
4. Hepsi Bir Arada / All-in-One bıçağı Genio Pro'ya takın ve uçları kesin.
5.jpg
5. Bir tarak ve cihazla, yanlardaki saçları aşağı doğru çalışarak eşit şekilde kısaltın.
6.jpg
6. Yandaki uzunlukları, tepeye doğru çapraz bir açıyla yumuşatın.
7.jpg
7. Alın bölümündeki saçları, yaklaşık 2-3 cm eşit olarak kısaltın ve sonra uçlara yumuşak bir doku ekleyin
8.jpg
8. Büyük hacim fırçası ve Ventus Pro. saç kurutma makinesi ile saçı kurutun.
9.jpg
9. Moser TitanCurl bukle maşası ile saça büyük bukleler yapın ve yuvarlayıp, klipsle saça tutturarak soğumasını bekleyin.
Longhair Volume Cut
2429-head
2429-desc
2428-head
2428-desc