geometric couture thumb.jpg

MOSER'den Geometrik Couture - Adım Adım

Geometrik Couture hakkında
geometric couture Gerate.jpg
Modern. Basit. Fütüristik. Plaj dalgaları ve doğa görünümlerinin ardından, Wahl şimdi Moser Geometric Couture Koleksiyonu ile farklı bir karşı trend sunuyor. Bu stil, geometrik şekiller ve son derece ince detaylarla özdeşleşiyor. Geometriğin sıkıcı olduğunu kim söylüyor? Nazik bir renk etkileşimi, stili ustaca değiştirir ve saç şeklinin kadınsı zarafetten yoksun olmamasını sağlar. Kesimin mükemmelliği, düz bir şekil vererek çekici bir görünüm oluşturur. Wahl, Label.M ve sanat yönetmeni Marc Lonardoni ile işbirliği içinde, bu stil için kendi yorumunu yarattı ve geometrik trendi mükemmel sergileyen bir koleksiyon geliştirdi. Başın üst kısmındaki kesme çizgisi, çarpıcı vurgular sağlıyor. İster geometrik-minimalist ister zarif feminen bir tarz isteyin, stil ve yaratıcılık için sınır gökyüzüdür.

Katkıda Bulunanlar:
• Saç: Daniele Pullia
• HuM: Maria Poursanidou
• Fotoğraf: Michael Colella

Ürünler:
ChromStyle Pro
ChroMini Pro
Cerastyle Pro
1.jpg
1. Başın üst kısmındaki saçları at nalı şeklinde ayırın.
2.jpg
2. ChromStyle Pro ve 6 mm ek tarak kullanarak boyun bölgesini eşit derecede kısaltın.


3.jpg
3. 6 mm ek tarak kullanarak, başın arkasındaki ve yanlardaki saçı, tepedeki ayrıma kadar eşit şekilde kesin. Ardından, 3 mm'lik ek tarağı kullanarak, aşağıdan yukarıya doğru akışkan bir geçiş oluşturun.
4.jpg
4. ChroMini Pro. ile konturları temiz bir şekilde belirginleştirin.
5.jpg
5. ChromStyle Pro ile, at nalı ayrımına paralel olarak, saçları kesim çizgisinin üstüne gelecek şekilde kesin. Tüm saçı, minimum düzeyde üst üste bindirerek, kılavuz çizgisi boyunca kesin.
6.jpg
6. Sonra, başın üstündeki saçı bir saç düzleştirici (Moser CeraStyle PRO)ile düzleştirin.

7.jpg
7. Kılavuz çizgisine kesin, kompakt bir kesim çizgisi oluşturmak için ChroMini Pro'yu kullanın.
8.jpg
8. Kahkül bölgesinde kesin, geometrik etkiyi şekillendirin; bu bölümü işlemin sonunda parlaklık vererek daha da etkili bir hale getirebilirsiniz. Bu stil, aşağıya doğru ya da saçları karıştırarak da şekillendirilebilir.
9.jpg
Şekillendirme
Geometrik Couture
2481-head
2481-desc
2482-head
2482-desc