Yeni: Genio Pro

moser genio pro red dot design award winning clipper.jpg
Yeni! Moser Genio Pro – sınırsız kablosuz çalışma!

Moser Genio Pro ile Wahl, profesyonel saç kesme makineleri alanında çıtayı yükseltiyor. Pratik özelliklerinin ve mükemmel kesme performansının yanı sıra, ilk kez sınırsız kablosuz çalışmaya izin veren bu profesyonel alet, yenilikçi bir pil değiştirme sistemi ile heyecan veriyor.

Gelişmiş lityum iyon pil teknolojisinin yanında ikinci bir pil de standart olarak sunuluyor.  Yenilikçi hızlı değiştirme sistemi, pillerin sadece üç saniye gibi kısa bir sürede değiştirilmesine olanak veriyor. Gerekirse veya cihaz salonda ortalamanın üzerinde uzunlukta kullanılırsa, opsiyonel olarak temin edilebilen XXL pil, üç saate kadar ek çalışma süresi sağlıyor ve yedek piller, 50 dakikada şarj standında şarj edilebiliyor. 

Ek olarak, yeni Moser Genio Pro, performansa büyük önem veriyor: Yenilikçi motor hızı kontrol teknolojisi, saç tipi veya pil ömründen bağımsız olarak sabit güç seviyesi ve sabit hız ile güçlü bir çalışma sağlıyor. Aerodinamik tasarımı, birinci sınıf kalitesi, güvenilirliği ve son derece hassas bıçak setleriyle bu profesyonel cihaz, bir kuaförün gönlünden geçen her şeyi sunuyor. Ek taraklar, şarj standı, cihaz yağı, temizleme fırçası ve elektrik kablosu da ürünle birlikte tedarik edilebiliyor.