KUNO

Kuno banner en.jpg

75 YIL

Şirketin 75. yıl dönümünde şirketin kurucusu Kuno Moser'e saygı duruşu


MOSER, yüksek performanslı, "Almanya'da Üretilmiş" saç kesme makineleri konusunda uluslararası kuaförlük sektörünün önde gelen markalarından biridir. MOSER, 75. yıl dönümü vesilesiyle, en son teknolojiyi, yenilikçi özellikler ve ergonomik üstün tasarım ile bir araya getiren saç kesme makinesini piyasaya sürdü: KUNO. Bu sadece şu anda piyasada bulunan iki bıçak seti içeren en kompakt profesyonel cihaz değil, aynı zamanda şirket kurucusu Kuno Moser'e bir saygı duruşudur.


1946: Kuno Moser, Kara Orman'daki St. Georgen'de, küçük bir kadro ve büyük bir fikirle Almanya'nın "Ekonomik Mucizesine" büyük b,r katkı sağladı. Tornalanmış parçalar ve mikrometreleri, tıraş ve saç kesme makineleri imalatına dönüştürerek, Avrupa, Orta Doğu ve Rusya'da yenilikçilik ve kalite standartlarını yeniden belirledi. İlk saç kesme makinesinin adı olan FAMOS (Almanca "mükemmel" anlamına gelir) MOSER markasının bugüne kadarki olağanüstü performansına da yön verdi.

2021: 75 yıl sonra MOSER son başyapıtını sunuyor. KUNO – kurucuya saygı duruşu. Yeni, birinci sınıf saç kesme makinesi, 75 yıllık yenilikçiliği, deneyimi ve "Almanya Üretimi" hassasiyetini bir araya getirdi. MOSER'in 75. yıl dönümüne vurgu ile hazırlanan, yaratıcı ROOTS koleksiyonuyla da MOSER çıtayı yükseltmeye devam ediyor. "Modern Man" ve "Shiny Pompadour" yarının görünümünü sunuyor. MOSER, "Usta kesiminiz için ustalık eserlerimiz" taahhüdüyle profesyonel kuaförlere odaklanıyor. Geleceğe dair bir taahhüt.75 Jahre banner.jpg
MOSER ROOTS Collection 2021
Kuno banner2.jpg

En güçlü, en dayanıklı ve en kompakt ustalık eserimiz

KUNO, kuaförlük endüstrisi için kelimenin tam anlamıyla yeni standartlar belirliyor: Kompakt ve hafif ama aynı zamanda güçlü. KUNO, üstün hassasiyeti ve mükemmel ergonomiyi güçlü bir performansla birleştirdi. Ayrıca yenilikçi BLENDING BLADE bıçaklar, fade kesimleri zahmetsizce bir ustalık eserine dönüştürüyor. Kesimlerde fark yaratan bıçak, özel, dalgalı kesici dişleri ve son derece kısa kesme uzunluğu, sorunlu kenarlar veya katlar olmadan, geçişleri göz açıp kapayıncaya kadar mükemmel şekilde harmanlar. Bıçak başkaca bir alete gerek olmadan çıkartılabilir ve değiştirilmesi çok kolaydır; pakete, nemli saçlarda ya da saçın hacmini azaltırken kullanılan kendine has bir standart bıçak seti de dahildir.
bladesEN.jpg
chris mattick statement. enjpg.jpg

Yüksek performanslı cihaz, gövdesinin alt kısmındaki şık deri görünümüyle de etkileyici. Bu görünüm, fırçalanmış paslanmaz çelik kaplamalı vurgulara sahip çarpıcı, kompakt tasarımla birlikte, cihazın seçkin tasarımını tamamlıyor. Cihazın kullanımı hem kolay hem güvenli hem de oldukça rahat.

Ek olarak, dikkate değer sağlamlığı ve 7200 rpm'lik yüksek hızıyla öne çıkan güçlü fırçasız motor, saç kesme makinesine muazzam bir güç katıyor. Ve 5 yıl boyunca MOSER garantisi altında. 1,5/3/4,5/6/9/12 boyutlarında altı adet yenilikçi MANYETİK PREMIUM ek TARAK, şarj istasyonu, temizleme fırçası ve cihaz bakım yağı da standart olarak KUNO paketine dahildir.


 
 
 
 

It’s mag(net)ic!

magnet ask.jpg

The Power of Pomp

Mükemmellikte hassasiyet: KUNO her ikisini de yapar. BLENDING BLADE bıçağı ile mükemmel geçişlerde yapmanıza olanak sağlayan saç kesme aleti,  MAGIC BLADE bıçağı ile modern tarzlar için mükemmel bir seçimdir.  Yeni MOSER ROOTS Koleksiyonundaki "shiny pompadour" görünümü saf yaşam sevgisini yansıtıyor!
step by step.png
You can find the complete step-by-step and more inspiration in our Learning Center.