Chrom2Style için Red Dot Ödülü

Moser Chrom2Style Red Dot Design Award Winning Clipper
Sonunda burada!
MOSER'in son yenilikçi hit ürünü Chrom2Style. Wahl'ın dünya çapında en çok satan kablosuz saç kesme aleti olan Chromstyle Pro'dan sonra lanse edilen profesyonel cihaz, etkileyici özelliklere ve öncü bir tasarıma sahip. Öyle ki, Chrom2Style "Ürün Tasarımı" kategorisinde 2018 Red Dot Ödülü'nü kazandı. Ödülü kazanmasındaki belirleyici faktörler, gelişmiş teknolojisi, olağanüstü hafifliği ve optimum ağırlık dağılımına sahip ergonomisi ile rahat ve sezgisel çalışma olanağı sunmasıydı. Güçlü bir lityum iyon pil ile donatılmış olan Chrom2Style, 120 dakika çalışma süresi boyunca sabit hızı garanti eder ve sadece 80 dakikada şarj olur. Diamond Bladeprofesyonel bıçak seti mükemmel bir kesme performansı sağlar. Popüler All-in-One-Blade bıçaklar isteğe bağlı olarak takılabilir.

Ergonomik mükemmellik
Yeni Chrom2Style'ın ince, ergonomik şekli, kuaförün eline mükemmel şekilde oturmasını sağlar. Sapın yenilkçi tasarıma sahip kenarı, kullanıcıyı otomatik olarak cihazın ağırlık merkezine yönlendirir ve bilekten çalışmasını sağlayarak, dengeli ve eklemlere baskı uygulamayan kullanım olanağı verir. Chrom2Style hem sağ hem de sol ellerini kullanan kuaförler için uygundur. Dahası, cihazın arkasında bulunan ayar kolu, basit kesme uzunluğu ayarlamaları sağlar ve özel kolay tutuş düğmesi, sezgisel çalışmayı, ergonomik işlevsellikle birleştirir.

Moser Tasarımı
Chrom2Style'ın piyasaya çıkar çıkmaz, imrenilen Red Dot Ödüllerinden  birini alması sebepsiz değil. Cihazın şeklini ve dinamizmini vurgulamakla kalmayıp, optimum tutuş ve güvenli çalışma da garanti eden, mat ve fırçalanmış yüzeye sahip gövde yapısı, görsel olarak öne çıkan özelliklerinden biri. Titanyum renkli, derine gömülü kapak, Moser'in teknik karakterini ve marka değerlerini vurguluyor. Saf. Alman. Keskin.
Yarışma hakkında:

Red Dot Award, "Red Dot" ödülünü veren ücretli bir tasarım yarışmasıdır. Kazanan eserler ve ürünler bir jüri tarafından seçilir. Kazananlar, sonraki en az bir yıl boyunca Essen'deki Red Dot Müzesi'nde sergilenir. Ödül; ürün tasarımı, iletişim tasarımı ve tasarım konsepti kategorilerinde verilmektedir.

Kaynak: Wikipedia 
2880px Reddot design award logo.svg.png