millenial head1.jpg

MOSER'den Millennial - Adım Adım

Millennial hakkında
millenial Gerate.jpg
Perfect haircuts with precise details, but uncomplicated and versatile in styling. In cooperation with Label.M and top stylist Eric Haug, Wahl has created an interpretation of the subject and developed the trend look 2017 "Millennials Men Hairstyle by Moser". It is characterised by precise contours, perfectly textured longer hair on the top of the head and cool details.

Millenials yani Y Kuşağı - İnternet sayesinde modern yaşam tarzını her an her yerde tadıyorlar. Ne istediklerini tam olarak biliyorlar. İnternet ve mobil iletişim çağında büyüyen ilk jenerasyon onlar. Gerçek bir ağ kültürü yarattılar. Böylece, herhangi bir konunun dijitalleştirilme coşkusu her yere yayıldı. Bugün, hem profesyonel hem özel alanda, oyunun kurallarını hızla değiştiriyorlar. Sağlıklı beslenme, zindelik, küresel düşünme, iyi eğitim ve tükenmez yaratıcılık konusundaki hevesleri, yeni şirketlerin, ve uygulamaların tüm akışlarına yansıyor. Prestij, gösteriş ya da bir kutlama amacı taşımadan, her şeyi doğaçlama yaşıyorlar. Tarzları da tam olarak bunu gösteriyor. Muntazam ayrıntılara sahip mükemmel saç kesimleri, ancak karmaşık olmayan ve çok yönlü kullanılabilen bir stil. Wahl, Label.M ve ünlü stilist Eric Haug ile birlikte, onlara özel bir yorum yarattı ve 2017 "Millennials Men Hairstyle by Moser" trend görünümünü geliştirdi. Hassas konturlar, başın üst kısmında mükemmel dokulu daha uzun saçlar ve havalı detaylar.

Katkıda Bulunanlar:

• Saç: Eric Haug
• HuM: Maria Poursanidou
• Fotoğraf: Michael Colella

Ürünler:
ChromStyle Pro
T-Cut
1.jpg
1. İlk olarak, başın üst kısmındaki saçı şakaklara doğru tutamlara ayırın.
2.jpg
2. Parmaklar ya da tarak üzerinden Moser ChromStyle Pro kullanarak yan kesimdeki saçları 1 ila 1.5 cm kadar kesin. 

3.jpg
3. Başın arkasındaki saçları, ense yönüne doğru, eşit şekilde kesin.
4.jpg
4. Enseye doğru saçı, kısalta kısalta kesin.
5.jpg
5. 5 mm ebatlı tarağı Moser ChromStyle Pro'ya takın ve enseyi aşağıdan yukarıya doğru temiz bir şekilde kesin. Başın arkası ile birleştiği yerle harmanlayın ve yumuşak, doğal bir geçiş oluşturun.
6.jpg
6. Başın tepesindeki kesim için hazırlık yapın. Üst saçı şekilde gösterildiği gibi tutamlara ayırın.
7.jpg
7. Saçın üstündeki kesme çizgisini, başın önünden arkasına doğru kısaltın. Moser ChromStyle Pro kullanarak, 5 ila 6 cm kesim uzunluğu ile başın üst kısmından başlayın ve başın arkasına doğru kısaltarak kesin. Ardından, başın ön tarafındaki saçı yaklaşık 8 ila 9 cm uzunluğunda kesin.
8.jpg
8. Moser T-Cut kullanarak yanlardaki, kulak arkasındaki ve ensedeki konturları çok hassas bir şekilde keserek tamamlayın.
Millennial
2478-head
2478-desc
2479-head
2479-desc
2477-head
2477-desc